Wyrusz na wakacyjną wyprawę śladami bohatera książki „Mikołaj i Droga św. Jakuba”! Odwiedź jedno z miejsc spotkanych przez głównego bohatera i stwórz o nim niezwykłą historię. Opowieść może łączyć się z fabułą powieści lub stanowić niezależną historię. Opisz ją i przyślij do nas.

Dla tych, którzy nie lubią zbytnio się rozpisywać i potrafią swoje przemyślenia lub wrażenia zawrzeć w minimalnej ilości słów proponujemy:

Konkurs literacko-fotograficzny:
„Twórcze wakacje. Stwórz fotorelację”.

Konkurs polega na zrobieniu zdjęcia obiektu lub miejsca wymienionego w powieści w formie „selfie” – czyli z autorem na pierwszym planie, obok lub w tle. Pamiętajcie! Autor musi znaleźć się na zdjęciu. Ale to jeszcze nie wszystko. Do zdjęcia należy dołączyć krótką formę literacką, przedstawiającą relację z odwiedzin, wyprawy, przygody, przeżycie związane z danym miejscem w jak najmniejszej ilości słów. Pamiętajcie – im krócej, tym lepiej! Oceniana będzie umiejętność zwięzłego ujęcia fabuły i zawarcia ciekawej opowieści w minimalnej ilości tekstu. A więc konkurs na najkrótsze opowiadanie świata!

Szczegóły: www.wydawnictwoambaje.pl, www.bpt.edu.pl.

Uwaga! Konkurs literacki! pt. Twórcze wakacje!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *